Zdaniem niektórych znalezienie idealnego fotografa na ślub i wesele jest jak znalezienie idealnego partnera na całe życie. Na szczęście jesteśmy my – TOL STUDIO z Rybnika koło Katowic, stworzone przez profesjonalistów, którzy umiejętnie oddadzą silne emocje, pełne radości i wzruszenia, towarzyszące parom w dniu ślubu i wesela.

Parom na Śląsku oferujemy fotograficzne reportaże z przygotowań, ceremonii ślubnej w kościele, jak i samej zabawy podczas wesela. Śluby i wesela fotografujemy dyskretnie, za pomocą wysokiej klasy sprzętu fotograficznego. TOL Studio zarówno w fotografii jak i video bazuje na naturalności tak by oglądany później film i fotografia były prawdziwe i wzruszające. Nasi klienci cenią sobie to w jaki sposób pracujemy – bez ingerencji, ustawiania, polując na moment wart zapamiętania.

Sesje plenerowe

Wierzymy też, że jedną z najpiękniejszych pamiątek dla par młodych są sesje plenerowe wykonane przez fotografa ślubnego. W ich trakcie zatrzymujemy na zdjęciach miłość łączącą nowożeńców i radość płynącą ze wspólnie spędzonych chwil. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Nowe zdjęcia można oglądać w galerii oraz na blogu.